Top

Hakkımızda

Boz Mühendislik, 2005 yılında kurulmuş olup bağımsız, tarafsız ve güvenilir bir muayene kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Boz Mühendislik aynı zamanda TS ISO IEC/17020 standardı kapsamında TÜRKAK tarafından akredite edilmiş A Tipi muayene kuruluşudur.


Ülkemizin dört bir yanında her sektörden lider kuruluşlara periyodik muayene alanında hizmet vermeye devam eden Boz Mühendislik alanında yetkin, uzman mühendisler eşliğinde çalışmaktadır. Boz Mühendisliğin faaliyetleri arasında, Basınçlı Kapların Periyodik Muayeneleri, Kaldırma – İletme Makinelerinin Periyodik Muayeneleri, İş Makinelerinin Periyodik Muayeneleri, Havalandırma ve Yangın Tesisatlarının Periyodik Muayeneleri, Enerji Yöneticiliği Hizmetleri bulunmaktadır.


Ülkemizde her geçen yıl önemi artmakta olan bu sektörde, Boz Mühendislik tüm çalışmalarında en iyi ve en kaliteli hizmeti daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun cihaz, ekipman ve alanında uzman mühendis kadrosu ile gerçekleştirmektedir.